Де можна добре відпочити в Греції? | Архитектурная студия "Aridavortex"

У Греції є все! Треба тільки купити авіаквитки! Однак, де добре відпочити в Греції?

Греція — країна, призначена для комфортного, незабутнього відпочинку, країна, багата теплим морем і різними визначними пам’ятками. Її по праву називають «музеєм під відкритим небом».

Любителям пляжного відпочинку на питання «де краще відпочити в Греції?» можна відповісти — на Халкідікі! Цей півострів у вигляді тризуба порадує обладнаними, чистими пляжами з чистою водою, сосновими лісами і оливковими гаями. Такі курорти, як Афон, Кассандра і Ситонія надовго залишаться в пам’яті у відпочиваючих. Любителі історії також з інтересом проведуть тут час, адже на півострові знаходиться священна гора Афон. Ціни на Халкідікі порадують — тут мало не найдешевші готелі в Греції.

Якщо розглядати південну частину Еллади, то можна порадити курорт Лутракі. Тут сподобається не тільки любителям пляжного відпочинку і нічного життя (курорт може похвалитися першокласними пляжами і численними розважальними закладами), а й людям, які хочуть поправити своє здоров’я. Луртакі багатий мінеральними водами, що володіють бальнеологічними властивостями. Також можна провести відпочинок з користю для здоров’я на таких курортах, як: Ікарія, Вуліагмені, Іпаті і Лутракіон.

Багатьом людям, готовим витратити на відпочинок достатню кількість коштів, можна порадити фешенебельний курорт Міконос. Тут в різний час зупинялися Мік Джаггер, Мадонна, Елізабет Тейлор, Софі Лорен, Джина Лоллобриджида і багато інших знаменитостей.

Якщо ви віддаєте перевагу спокійному відпочинку і в пошуку в інтернеті наберете фразу «де добре відпочити в Греції відгуки», ви зрозумієте, що для комфортного, спокійного відпочинку краще вибрати один з курортів на островах Кріт, Корфу, Евія або Родос. Ці острови також можна порадити відпочиваючим з дітьми.

Для любителів гірськолижного спорту найкращим варіантом буде курорт Парнас. Згідно давньогрецьких міфів, гора Парнас була обителлю муз. Парнас володіє двома десятками лижних трас, найкоротша з яких має довжину 44 метрів, а найдовша — 4 кілометри.

Ну і, кажучи про Греції, не можна обійти увагою столицю Еллади — стародавні Афіни. Тут стародавні руїни і візантійські храми контрастують з сучасними будівлями. Найвідоміші пам’ятки грецької столиці, Акрополь і Парфенон, не залишать байдужими любителів історії.